unicconsulting-travel
unic-consulting-hero2
unic-consulting-hero3

SİZİN İHTİYAÇLARINIZA GÖRE ŞEKİLLENDİRİLMİŞ BİR UZMANLIK

Sıra dışı bir seyahate çıkmak isteyenler, sözümüz sizlere! Uzman danışmanlarımız, istekleriniz doğrultusunda sizlere özel kişiselleştirilmiş bir servis sunacaklar. Gezilerinizin planlamasının her aşamasında size yardımcı olarak uzmanlarımız, sunulan varış yerlerini dikkatli bir şekilde seçerek, ilgi alanlarınızı ve bütçenizi göz önünde bulundurarak; seyahatlerinizin sizlere benzersiz bir deneyim sunmasını sağlayarak size en uygun yolculuğun garantisini verebilir.

Yeni aktiviteler geliştirmek isteyen turizm uzmanları olan danışmanlarımız, özel alanda oteller ve zincirlere; kamusal alanda ise devletler, bölgeler, departmanlar veya uluslararası kuruluşlara aracılık etmeleri sayesinde birçok bilgiyi bir araya getirirler. Bizler gerçekten de faaliyetlerinizin gelişmesi için hayati önem taşıyacak kişilere sahibiz.

Bunun nedeni bizim de tıpkı her müşterimiz gibi eşsiz ve benzersiz olmamızdır.

AĞIMIZ

Avrupa bölgesini temsil ettiğimiz için, Avrupa’daki piyasalara ve özelliklere, daha da önemlisi Yunanistan, Bulgaristan ve Türkiye'deki bölgelere hakimiz. Dahası, uluslararası geçmişimiz sayesinde, A'dan Z'ye yolculuğunuzun organizasyonu ve yönetimi alanında sizlere olağanüstü bir bilgi birikimi sunabiliriz.

BAKIŞ AÇIMIZ

Dileğimiz, müşterilerimize beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda mümkün olan en özgün deneyimi sunabilmektir. Bu, uluslararası bilgi birikimimiz sayesinde sahip olduğumuz deneyimdir ve ekibimizin çeşitliliği, bütün varoluşumuzun servetidir.

Turizm sektörü bütün dünyada rekabet dolu ivmeli bir yükseliş yaşadığından dolayı, ekibimiz müşterilerimize marketlerin, ürünlerin, hizmetlerin ve onların kısıtlamalarının evriminde bir ilerleme sağlamak adına yeni aktörlere, aktivitelere ve yeni varış yerlerinin aranmasına önemli bir oranda yatırım yapmaktadır. Sürekli değişen dünya beklemez, işte bu, sizlere içinde çalıştığımız tamamlanmış ve güncel pazarlama uzmanlıklarını sunmamızın temel nedenidir.
“Yaşadığımız küreselleşmenin büyümesi ve pazarlama sektörünün genişlemesi bizlere 20 sene öncesinde hayal bile edemeyeceğimiz bütün dünyaya kolayca ulaşma yetkisini sağlıyor. Ancak, engeller düşüyor olsalar dahi; dil, kültür, gelenek ve mesleki uygulamalar düzeyindeki farklılıkların devam ettiğini unutmayalım. Danışmanlık işinin yalnızca önemli bir mesleği değil, aynı zamanda dünya vatandaşlarına küresel uyum içinde eşlik edebilmek ve farklılıklarımızı insan ilişkilerinin uluslararasılaşmasını zenginleştirecek bir güce dönüştürmek için yerine getirmek zorunda olduğumuz gerçek bir görevi temsil ettiğini düşünmemin nedeni de budur.“